Apartament w Mechelinkach – bardzo dobra opcja dla osób, które zamierzają odwiedzić Trójmiasto

Apartament w Mechelinkach to bardzo dobra opcja dla osób, które planują odwiedzić Trójmiasto. Usytuowany jest blisko Rewy i Gdyni. Nowoczesne i szykownie urządzone mieszkanie pozwala każdemu czuć się znakomicie. Nie ma potrzeby więcej meldować się w droższych obiektach hotelowych, w jakich na dodatek jest tłoczno.

A można liczyć na o wiele większą wygodę. To doskonała opcja dla osób, które lubią odpoczywać w ciszy, a pomimo to będzie zależało im na niedalekiej lokalizacji atrakcyjnych nadmorskich miejscowości. Duże mieszkanie jest w całości do dyspozycji gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają ochotę. Apartament wygląda jak piętrowa rezydencja. Parter to salon z aneksem kuchennym, mała łazienka oraz jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Doskonałym rozwiązaniem jest taras na dachu, pozwalający na komfortowy wypoczynek. Można się na nim opalać, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim dobrze będą czuły się jednocześnie osoby samotne, odbywające podróż w parach, z rodzinami, jak i ze znajomymi. Mające dwa piętra mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 m2.

Apartament ten jest doskonałym wyjściem dla osób, które chcą spędzać czas wolny nad polskim morzem, abstrahując od tego, jakie preferują aktywności. Pobyt można zarezerwować online albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w apartamencie Mechelinki dostają jedno miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo wpływa również na wygodę podróżowania. Mieszkanie można zarezerwować w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie. Nowoczesny oraz wygodny apartament z 3 sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym kameralna atmosfera nie pozostaje czymś obojętnym.

You may also like...