Ikona świąt – choinka w domu

Proponujemy Państwo wysokiej jakości świąteczne choinki naturalne pochodzące z naszej szkółki, jaka odznacza się wieloletnimi tradycjami w aspekcie hodowli. Specjalnie dla Państwa mamy troskliwie wyselekcjonowane drzewka, to właśnie dzięki jakim święta Bożego Narodzenia w Państwa domach nabiorą niezwykłego wdzięku. Złożone przez Państwa zamówienie sfinalizujemy błyskawicznie oraz na czas, zarządzamy własnym transportem.

Zamówioną choinkę wolno u nas również odebrać samodzielnie po uprzednim uzgodnieniu terminu. Specjalizujemy się w takich odmianach jak świerk szablonowy, świerk srebrny oraz jodła kaukaska. Nasze drzewka osiągalne są zarówno w wersji ciętej, jak oraz doniczkowej – więcej na jodła hurt Warszawa. Stosujemy nowoczesne techniki doniczkowania, to właśnie dzięki czemu zakupione u nas drzewko z uznaniem sprawdzi się nie jedynie w roli świątecznej dekoracji, jednak będzie też nawało się później do przesadzenia. Z kolei drzewka cięte są przez nas przygotowane celowo z uwzględnieniem wymogów bożonarodzeniowych (w tym typie nie ukorzeniamy drzewek).

Oprócz drzewek odnajdziecie Państwo w naszej klarownej ogromnej ofercie także specjalne siatki i donice na choinki w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak oraz detaliczną. Podczas transportu zabezpieczamy choinki, aby dotarły do Państwa nieuszkodzone, w całej swej pięknej okazałości. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Cieszymy się opinią słusznego partnera oraz uczciwego sprzedawcy. Gwarantujemy sto procent satysfakcji oraz zadowolenia.

You may also like...