Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE

Walory akumulatorów żelowych HAZE, jakie sprzedaje marka COMSYSTEM są spore. Udostępnione wyroby, jakie można dostać w punkcie sprzedaży importera projektowane są na bazie nowoczesnych technologii. To zapewnia wysoki stopień jakości oraz powtarzalności w obrębie parametrów wybranych monobloków. Firma HAZE wdraża najwyższe standardy jakości, wobec czego nie ma niebezpieczeństwa, że zakupiony
akumulator litowo-jonowy 12v 100ah nie będzie działać jak trzeba.

Najwyższa jakość oraz robiące dobre wrażenie cechy eksploatacyjne powodują, że oferowane akumulatory mają wszechstronne wykorzystanie, cechuje je niezawodna praca i mogą zostać użyte w licznych dziedzinach techniki. Baterie takie stosuje się na przykład w: zasilaniu awaryjnym, telekomunikacji, zasilaniu i oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach oraz licznych pozostałych obszarach. Akumulatory żelowe bazują na technologii, w jakiej elektrolit umieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W taki sposób wypełniana jest przestrzeń międzyelektrodowa i zlikwidowana jest opcja wycieku elektrolitu ze zniszczonego mechanicznie akumulatora. Polepszona jest również moc maksymalna akumulatora, ze względu na niższą wartość wydajności tej konstrukcji.

Akumulatory żelowe mogą być zastosowane na równi w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w zastosowaniach stacjonarnych i w instalacjach solarnych. Ich spore walory to: eliminacja pozycji pionowej w czasie pracy, brak potrzeby uzupełniania elektrolitu, brak wycieku elektrolitu, podwyższona odporność na ekstremalne temperatury, uderzenia oraz wibracje, jak i samowyładowanie. Z tego względu warto sprawdzić, co jest w sklepie udostępnione i decydować się na konkretny model, zgodnie z zastosowaniem jakie się dla niego przewidziało. Proponowana jest dystrybucja detaliczna, jak i hurtowa. Przy dużych zleceniach można spodziewać się korzystnych obniżek. Wyroby te spełniają oczekiwania użytkowników, ponieważ odpowiadają normie ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.

You may also like...