Rzetelne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

Nowoczesne podejście do wykonywania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma tutaj znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów prywatnych, czy dla klientów biznesowych. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w doborze mebli oraz kompletnego wyposażenia.

W przypadku mniejszych powierzchni specjaliści dbają o to, żeby zachowana była przestronność. Natomiast jeśli pomieszczenia są większe, zabiega się o zachowanie spójnej aranżacji pod względem wyposażenia oraz kolorystyki. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest kompleksowa i odbywa się etapami, można oczekiwać wszystko przebiegnie sprawniej. Zespół architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też tradycyjnych.

Jeżeli zaś zleceniodawca chce pozyskać projekt oryginalny, to eksperci nie boją się proponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, by nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać także eksperci z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Znajomość rynku oraz reguł designu sprawia, że cały team wykonuje swoje obowiązki solidnie.

Studio współpracuje z firmą KAMAR, w zakresie wykonania elementów umeblowania na rozmiar. To spełni wymagania klientów. Meble są wykonane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla różnych firm. Wszystko wykonywane jest solidnie i zgodnie ze wstępnymi uzgodnieniami. Zrobione mogą zostać: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble do biura a także różne zabudowy meblowe. Klienci mogą oczekiwać na transport oraz montaż zamówionych mebli. To powoduje, że są usatysfakcjonowani ze świadczeń.

You may also like...